Czy rozpoznajesz tę osobę? - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Czy rozpoznajesz tę osobę?

Data publikacji 21.02.2018

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, który grożąc nożem ukradł torbę i pieniądze oraz spowodował obrażenia ciała u jednego z pokrzywdzonych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawcy przestępstwa, do jakiego doszło 19 stycznia tego roku około godz. 14:00 w Toruniu przy ul. Targowej. Sprawca wszedł do klatki schodowej bloku. Grożąc nożem dokonał kradzieży torby turystycznej, pary butów oraz pieniędzy na szkodę dwóch mężczyzn. Ponadto u jednego z pokrzywdzonych spowodował obrażenia ciała w postaci rany ciętej policzka. W wyniku tego zdarzenia zgłaszający doznał  naruszenia czynności narządów ciała na okres poniżej 7 dni. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawcę tego zdarzenia. Rysopis: wieko około 30-40 lat, szczupła budowa ciała, około 175 cm wzrostu, krótkie włosy z widocznymi zakolami. Tego dnia ubrany był w robocze spodnie (tzw. ogrodniczki) czarnego koloru z wstawkami na kolanach w siwym kolorze oraz ciemną kurtkę z czerwonymi rękawami.

                  


Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na zdjęciach. 

Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641-26-06 (07) albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski