Poszukujemy świadków zdarzenia - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzenia

Data publikacji 06.08.2019

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują świadków zdarzenia do jakiego doszło 14 lipca tego roku. Ustalony przez policjantów sprawca popchnął kobietę wprost pod przejeżdżający samochód. Kierowca zdołał zatrzymać się przed pokrzywdzoną i auto nie uderzyło w kobietę.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują świadków zdarzenia, do jakiego doszło 14 lipca tego roku około godz. 17:30 na przejściu dla pieszych przy ul. Waryńskiego (wjazd od Ronda Pokoju Toruńskiego). Postępowanie prowadzone jest w kierunku narażenia pokrzywdzonej na niebezpieczeństwo utarty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ustalony przez policjantów mężczyzna popchnął kobietę, która upadła ma jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Auto zatrzymało się przed kobietą i nie uderzyło w nią. 

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia o zgłaszanie się. Policjantom zależy zwłaszcza na kontakcie z kierowcą auta koloru srebrnego, które zatrzymało się bezpośrednio przed kobietą. Kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Kociewska 22, tel. dyżurny (56) 641 25-70 (71) lub 112.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski